wtorek, 3 listopada 2015

Pamiętnik

Pewna dziewczynka, a raczej...pannica mała (choć pewnie wolałaby, żebym napisała duża), jak się okazało, ma cudowny gust i wyobraźnię. Prowadzi nawet swój własny pamiętnik! I to właśnie wyjaśnia tytuł dzisiejszego posta.
Otóż ta...młodzianka :) zobaczywszy etui na książeczkę zdrowia, którą jej mama zamówiła dla jej siostry, zażyczyła sobie taką okładkę na swój pamiętnik! Ale broń Boże różowy, czy taki jak ma jej malutka siostrzyczka. Chciałaby bardziej "dorosły". Stanęliśmy na wysokości zadania ;) Już niebawem dodam zdjęcie, przedstawiające okładkę/etui/oprawę na pamiętnik.

Od dzisiaj w naszej ofercie, tuż obok etui na książeczkę zdrowia dla dziecka, pojawia się etui/okładka/pokrowiec na pamiętnik. Oczywiście dobór wzorów wedle życzenia. Poniżej załączam zdjęcie - jak taka okładka może wyglądać (na przykładzie powstałego już etui) oraz zdjęcia wzorów, jakie macie do dyspozycji.

Uwaga!
Przy zamawianiu okładki/etui na pamiętnik, proszę o przesłanie wymiarów pamiętnika (po złożeniu) tj. wysokość i szerokość.
Uwaga!
Dostępność wzorów się zmienia, dlatego w razie pytań lub chęci wykonania okładki/etui w innym niż proponowane wzorze - skontaktuj się z nami :)

Okładkę można zamówić także w jednolitym kolorze tj. szary, niebieski, różowy, czarny, a także dobrać do niej kolorową, dowolną kieszonkę.Korzystając z okazji,
Szufladkownia, idąc z duchem czasu, doczekała się profilu na Instagramie!
Zapraszam do obserwowania.
http://instagram.com/justyna.sb/

1 komentarz:

Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarze - ogromnie je doceniam :) Jeżeli Wam się tutaj podoba - zapraszam serdecznie do obserwowania mojego bloga :)