środa, 11 listopada 2015

Etui/przybornik/pokrowiec/organizer na pędzle, kredki, gługopisy


To, co Wam dziś zaprezentuję, wpasowuje się idealnie w kilka nazw - mianowicie:

ETUI/PRZYBORNIK/POKROWIEC/ORGANIZER na pędzle lub kredki/długopisy

Czyli dzisiaj - nic innego jak propozycja do szuflady dla dorosłych i dzieci :)Pomysł wziął się od wiecznego bałaganu w moich pędzlach do twarzy i masie wszędzie walających się po domu długopisów... Doszłam do wniosku, że trzeba w końcu zrobić z tym porządek. I stworzyć coś praktycznego, wygodnego, coś co nie zajmie dużo miejsca i będzie można wrzucić wszędzie (torebka, szuflada, cokolwiek), a zarazem coś...uroczego i ładnego :)

Organizer wykonany jest ze sztywnej, grubej bawełny 100%, a co za tym idzie, można go prać (30-34 stopni) i prasować tak często, jak potrzebujemy.

Przybornik, który zaprojektowałam dla siebie, ma 13 przegródek/kieszonek o różnej wielkości. Kilka z nich jest większych, na grubsze pędzle, a kilka mniejszych na "chudzielce". Na poniższych zdjęciach widać, jak prezentują się pędzle w swoim nowym miejscu :)

Organizer może także służyć jako idealne miejsce dla długopisów czy kredek - dlatego jest świetnym i pięknym rozwiązaniem dla przyborów naszych pociech :)
Idealny na prezent!
Handmade!

STWÓRZ SWÓJ WŁASNY PRZYBORNIK!
Napisz, na co chcesz przeznaczyć swój organizer.
Określ ilość przegródek/kieszonek, które chcesz, by posiadało Twoje etui (lub Twojego dziecka)
Wybierz materiał (na mojej stronie - na facebooku oraz na blogu, możecie znaleźć mnóstwo dostępnych materiałów - każdy znajdzie coś dla siebie)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarze - ogromnie je doceniam :) Jeżeli Wam się tutaj podoba - zapraszam serdecznie do obserwowania mojego bloga :)